Kalendář akcí

Na charitativním běhu "Fitmin se psem mě baví běh" v pražské Stromovce budete mít možnost od 13 do 18 hodin vyzkoušet sport DOG PULLER přímo na připraveném závodním hřišti. V 17:15 je připravena ukázka sportu s ostřílenými závodníky.
Pokud tedy chcete se svým pejskem omrknout jak velké je hřiště, jaká jsou pravidla jednotlivých disciplín a vše si...

Vážení přátelé Pulleru, bohužel vám musíme oznámit, že DOG PULLER víkend BRNO, plánovaný na 27. 5. - 28. 5. 2017, byl z technických důvodů ZRUŠEN. Všem, co již zaplatili, bude poplatek vrácen ve 100% výši zpět na účet. Aktuálně připravujeme pro všechny milovníky Pulleru náhradní termín této akce. Věříme, že nám i nadále zachováte přízeň a budete...

Letos se vám na For Pets, největším veletrhu chovatelských potřeb, který se v ČR koná již sedmým rokem, představí psí sport DOG PULLER. Ukázky sportu DOG PULLER s představením Pulleru, unikátní výcvikové pomůcky, proběhne hned ve dvou termínech v rámci doprovodného programu FOR PETS, a to:

Už jste začali cvičit s Pullerem nebo o tom přemýšlíte a chcete vědět, jak na to? Pak je tato událost právě pro vás! Srdečně vás zveme na DOG PULLER workshop, na který opět přijede trénovat a přednášet Serg Shkot, který vyvinul Puller a je zakladatelem a hlavním trenérem sportu Dog Puller.