Kalendář akcí

Největší Pullerová událost v historii je tu!
Je nám velkým potěšením, že jsme dostali možnost a důvěru zorganizovat vůbec první světový šampionát v Dog Puller! Už 7. 10. 2018 se krásný areál Rugby Clubu Tatra Smíchov zahalí do fialové a společně si užijeme největší pullerovou akci v historii sportu Dog Puller - 1. Mistrovství světa je tu!
...

Tak dlouho jste nás uháněli o další setkání se zakladateli Pulleru, až jsme ho pro vás na poslední chvilku vykouzlili!
Dog Puller day bude otevřený den pro všechny Puller nadšence! Po celý den máme k dispozici skvělý prostor ZKO Braník a dva nejpovolanější trenéry - Varvaru Petrenko a Serge Shkota. Můžete se těšit na individuální tréninky...

Na charitativním běhu "Fitmin se psem mě baví běh" v pražské Stromovce budete mít možnost od 13 do 18 hodin vyzkoušet sport DOG PULLER přímo na připraveném závodním hřišti. V 17:15 je připravena ukázka sportu s ostřílenými závodníky.
Pokud tedy chcete se svým pejskem omrknout jak velké je hřiště, jaká jsou pravidla jednotlivých disciplín a vše si...

Vážení přátelé Pulleru, bohužel vám musíme oznámit, že DOG PULLER víkend BRNO, plánovaný na 27. 5. - 28. 5. 2017, byl z technických důvodů ZRUŠEN. Všem, co již zaplatili, bude poplatek vrácen ve 100% výši zpět na účet. Aktuálně připravujeme pro všechny milovníky Pulleru náhradní termín této akce. Věříme, že nám i nadále zachováte přízeň a budete...

Letos se vám na For Pets, největším veletrhu chovatelských potřeb, který se v ČR koná již sedmým rokem, představí psí sport DOG PULLER. Ukázky sportu DOG PULLER s představením Pulleru, unikátní výcvikové pomůcky, proběhne hned ve dvou termínech v rámci doprovodného programu FOR PETS, a to: